Kliknutím na obrázek zobrazíte detaily o produktu včetně ceny.

POLYPROPYLEN - v tomto případě lehká pletená šňůra bez jádra, 8 pletenců. Nízký bod tání, proto případné drobné opravy otřepů, nebo zkrácení nátýlníku snadno zvládne každý za pomoci zapalovače. Polypropylen má menší barevnou stálost než kvalitnější polyester, proto po několika letech barvy na sluníčku trochu blednou. Ale ze zkušeností svých i vašich je zřejmé, že ohlávka se dříve ,,ohledí" než opotřebuje.

Levnější druh ohlávky jako dobrá volba pro někoho, kdo si chce vybrat z větší barevné škály s perspektivou, že po čase ,,přeladí" všechnu výstroj do jiné barvy.

Pro lepší přehlednost jsem vybral 40 nejoblíbenějších barevných vzorů jako stálou nabídku, které jsou seřazeny do tabulky a označeny podle barev. Ač jsem založením patriot (a proto až na karabiny nakupuji materiál od českých výrobců), přiklonil jsem se zde k popisu barev v Angličtině, protože tato vzorkovnice je používána i při nabídkách do zahraničí. Chcete v konkrétní barvě například martingal a v nabídce jste jej nenašli? Vyberte si vzor zde. 

Copyright © 2013, Hanzy