Kliknutím na obrázek zobrazíte detaily o produktu včetně ceny.

Ploché uzly místo těch klasických ,,špičatých".

 

Když jsem před nějakou dobou uvázal tento druh ohlávky a zeptal se vás, co si o ní myslíte a jestli by o tuto variantu byl zájem, byly reakce různorodé. Od ,,super nápad“ až po ,,toto popírá pravý účel provazové ohlávky – ta má přeci působit ostře“.

 

Nakonec jsem jich několik vyrobil, zdokumentoval a prodal za cenu materiálu a poštovného. A protože zkušenosti byly typu ,,pod uzdečku skvělé, nic netlačí – toto musím pořídit pro svou citlivou kobylku – jezdím na této ohlávce, koník je mnohem spokojenější“, tak zařazuji do sortimentu.

 

Zkráceně řečeno: Toto je ohlávka pro koně, který je již přiježděný na provazové ohlávce a vy mu chcete dopřát lepší komfort bez tlačících uzlů.

 

Tato kategorie se teprve buduje, ne všechny fotky jsem roztřídil a zpracoval. Pokud máte zájem o ohlávku, jejíž fotografii jste zde nenašli, objednejte si její klasickou verzi a do poznámky v objednávce uveďte, že chcete ohlávku s plochými uzly. Cena je stejná jako za klasickou, ale doporučuji vybírat z polyesterových ohlávek. 

Copyright © 2013, Hanzy