Kliknutím na obrázek zobrazíte detaily o produktu včetně ceny.

Vyráběno na zakázku v délce určené zákazníkem, nelze držet skladem.

Důležité doporučení na základě předchozích zkušeností: Požadovanou délku nákrčníku si změřte například vodítkem nebo šňůrou přímo ze sedla, které budete používat. Abyste se potom nemuseli v sedle hrbit nebo naopak příliš krčit ruku. Obojí je namáhavé a nákrčník v nevyhovující délce je k nepotřebě.

 

Ke konstrukci nákrčníku: Pod turbanem z kůže nebo provazu je pevný spoj, který prochází i skrze oba prameny lana, aby se zabránilo jeho sklouznutí, nebo dalšímu třepení lana.

 

Abyste nebyli překvapeni po rozbalení zásilky:

Většinou dodáváme nákrčníky s neroztřepenými konci. Ty si pak sami ostrým nožem seřízněte na požadovanou délku a poté roztřepte. Důvodem není usnadnění práce ve výrobě ale fakt, že roztřepené části lana je již téměř nemožné zkrátit tak, aby řez byl rovnoměrný.  Proto si délku volte uvážlivě a uřízněte o něco málo kratší – roztřepená část je ve výsledku o něco delší než původní délka lana.

 

Pokud máte vlastní představu o nákrčníku, uveďte to v objednávce. Druh a délku lana, druh a barvu doplňků. Možných kombinací je tolik, že je nemožné je všechny zdokumentovat.

  

Copyright © 2013, Hanzy