DUO - Dvoubarevné ohlávky

Equiteam

Ohlávky ze dvou různobarevných pramenů. Naleznete v sekci ohlávek jako novinku, nebo v tomto odakzu:

 

http://www.toricon.cz/produkty.php?kat=103

 

Pokud nenaleznete nic podle svých představ, vyberte si sami barevnou kombinaci. Pořiďte svému koníkovi ohlávku, kterou nikdo v okolí nemá. Mimo jiné i proto, že takovéto ohlávky se zpravidla nekradou.


Provazové nánosníky na ježdění

Equiteam

Jezdíte hlavně na provazové ohlávce a je vám líto, že vaše oblíbená  uzdečka teď nemá využití? Tak ji sundejte z věšáku, zbavte nánosu prachu a promazejte balzámem na kůži, protože toto by mohl být dobrý kompromis.

 

Najdete v hlavní nabídce označené jako novinku, nebo pod tímto odkazem:

http://www.toricon.cz/produkty.php?kat=104


více

Expediční náklady

Equiteam

Bohužel to jednou muselo přijít. 12 let jsme našim zákazníkům neúčtovali žádné poštovné, ale za tu dobu se ceny (nejen) České pošty zvedly do těch rozměrů, že je to pro nás již dále neúnosné.

Ač velmi neradi, k objednávkám přijatým od 24.4.2018 bude připočítáváno poštovné dle tarifů ČP v rámci ČR. Na Slovensko je cena poštovného 3 € za zásilku do 1 kg, 4 € do 2 kg.

Děkujeme za pochopení.


Opletené ohlávky DRAGON

Equiteam

Plochý oplet nánosníku. Zdola hladký, přitom ale tuhý.

Najdete v sekci ohlávek

http://www.toricon.cz/produkty.php?kat=86

 

Základ tvoří plyesterová ohlávka - šňůra 7 mm. Nánosník je opletený dvěma prameny šňůry PARACORD, do kterých je vpleten třetí pramen polyesterové šňůry. Nánosník je tak na dolní části hladký téměř jako popruh, proto neodře nos koně. Přitom je ale poměrně tuhý, proto asi ne na denní používání - spíše pro výcvik.

 

 


Polyesterové ohlávky - 24 vzorů

Equiteam

Polyesterové provazové ohlávky máme nyní ve 24 barevných vzorech.


Fosforeskující nánosníky

Equiteam

Jako úplnou novinku nabízíme provazové ohlávky s nánosníky opletenými fosforeskující šňůrou. Po nasvícení svítí i v naprosté tmě.

Více v sekci FOSFORESKUJÍCÍ OHLÁVKY.

 

 

 

 


Najděte si nás i jinde

Equiteam

Na FB si najděte profil Toricon - zde je pro vás mnoho fotek které ani nejsou na www stránkách. Nové příspěvky minimálně jednou týdně. ,,Lajkněte" si tento profil a budete mít novinky hned z první ruky.

 

Na portálu Youtube - uživatel ToriconZlin. Prezentační i informační videa.


Provazové nákrčníky

Equiteam

Nově v sortimentu. Pro veliké množství možných kombinací zatím jen několik fotek. Bude postupně doplňováno. Viz sekci ,,Nákrčníky".


Nové barvy otěží - tyrkysová, fialová

Equiteam


 

Copyright © 2013, Hanzy